Про нас

5-b6e152dc9bСьогодні, коли люди звикли економити час на усьому, пасажирські перевезення стали просто незамінними. Ними користуються навчальні заклади для того, щоб забезпечити своєчасне прибуття дітей до місця навчання, відповідальні керівники, які поважають дисципліну і не хочуть миритись з запізненнями співробітників, туристи і любителі подорожувати, які не можуть відмовити собі в можливості відвідати  курорт чи місто, багате на культурні пам’ятки, а також, організатори святкових заходів, вечірок, концертів, які переживають про те, щоб їх гості були доставлені вчасно і з комфортом до місця призначення.

Міжнародні пасажирські перевезення чи автобусні перевезення по Україні – це простий та зручний спосіб добратись до необхідного місця. Які ж переваги? По-перше, ніяких турбот. Не потрібно думати про технічний стан транспортного засобу, правила дорожнього руху, штрафи, перетин кордону. По-друге, економія коштів. Зрозуміло, що замовивши послугу індивідуального перевезення для групи Ви витратите менше грошей, а ніж коли будете здійснювати самостійну поїздку. По-третє, часова визначеність. Прибуття до місця призначення чітко передбачається та суворо дотримується. По-четверте, послугу пасажирського перевезення можна замовити на певний час чи для одноразової доставки пасажирів.

Послуги пасажирських перевезень Україною та за кордон ми надаємо з 2000 року. За цей час встигли себе добре зарекомендувати і спрацюватись з великою кількістю клієнтів. В нашій компанії працюють лише кваліфіковані водії із значним досвідом роботи у сфері перевезень. Вони не запізнюються, оскільки зацікавлені в підтримці існуючої репутацію компанії. В розпорядженні компанії лише надійні транспортні засоби (переглянути їх можна на цій сторінці), які  перед кожним виїздом оглядаються механіками на предмет будь-яких несправностей, адже як і для Вас, так і для нас безпека на першому місці. Комфорт в дорозі, це ще одна вимога, яку ми завжди враховуємо.

Дуже багато пасажирів навіть не задумуються, наскільки багато складових, які забезпечують вищезгадані безпеку і комфорт. Це і водійський досвід, професійна команда механіків, менеджерів. Все це є у нас, тому що ми пропонуємо перевезення євро класу. Індивідуальний підхід  дозволяє підібрати ідеальний транспорт  для  потреб та гаманця клієнта. Весь транспорт обладнаний аудіо та відеоапаратурою. Зручні сидіння, легка музика та комфортна температура в салоні дозволять пасажирам розслабитись та без жодного дискомфорту подолати маршрут.